Sosnowe

Łóżko Tartak Meble Liva sosna

909,76 zł 818,78 zł

Łóżko sosnowe Liva wykonane w 100% z naturalnych surowców. Mocna konstrukcja i wysokiej jakości wykonanie od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych klientów. Żeby odpowiednio regenerować siły należy przesypiać minimum 7 godzin dziennie, dzięki wygodnemu łóżku nasz sen będzie niezakłócony. Liva to dobry wybór do każdej sypialni  i gwarancja komfortowego wypoczynku.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Liva Białe

1 031,71 zł 928,54 zł

Białe łóżko sosnowe Liva wykonane w 100% z naturalnych surowców. Mocna konstrukcja i wysokiej jakości wykonanie od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych klientów. Żeby odpowiednio regenerować siły, należy przesypiać minimum 7 godzin dziennie, dzięki wygodnemu łóżku nasz sen będzie niezakłócony. Liva to dobry wybór do każdej sypialni  i gwarancja komfortowego wypoczynku.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Liva Senior sosna

1 020,33 zł 918,29 zł

Łóżko sosnowe Liva Senior to model stworzony z myślą o ułatwieniu wstawania dla osób starszych. Łóżko ma podwyższoną konstrukcję w stosunku do wielu standardowych modeli dostępnych na rynku. Chodziło o maksymalne uproszczenie procesu wstawania poprzez uniknięcie „łamania” kręgosłupa i otaczających go grup mięśni na skutek podnoszenia się do pozycji pionowej co może skutkować urazem przeciążonych partii ciała.


(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Liva Senior Biel

1 170,73 zł 1 053,66 zł

Łóżko sosnowe Liva Senior wykonane w 100% z naturalnych surowców oraz podwyższone o 10cm. Polecane łóżko dla osoby starszej. Mocna konstrukcja i wysokiej jakości wykonanie od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych klientów. Żeby odpowiednio regenerować siły należy przesypiać minimum 7 godzin dziennie, dzięki wygodnemu łóżku nasz sen będzie niezakłócony.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Tonja sosna

1 291,87 zł 1 162,68 zł

Łóżko sosnowe Tonja to Estoński sprawdzony wzór. Cieszy się  niesłabnącą popularnością od wielu lat. Sprzedawane w wersji klasycznej i z dodatkowymi szufladami. Minimalistyczne podejście i bardzo wysoka funkcjonalność to cechy Estońskiego stylu. Piękna klasyczna sosna pokryta naturalnym lakierem, zaklęta w prostej formie cieszy oko i łatwo wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Opcja z wysuwanymi spod łóżka szufladami świetnie się sprawdzi wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na pościel lub ubrania. Nasi klienci często wykorzystują to rozwiązanie w pokojach dziecięcych, gdzie szuflady zapełniają zabawki, które standardowo wypełniają masowo półki. Świetny stosunek jakości do ceny powoduje, że łóżko sosnowe Tonja znajduje też wielu nabywców na Słowacji i w Niemczech.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Tonja Biel

1 268,29 zł 1 141,46 zł

Białe łóżko sosnowe Tonja to Estoński sprawdzony wzór. Cieszy się  niesłabnącą popularnością od wielu lat. Sprzedawane w wersji klasycznej i z dodatkowymi szufladami. Minimalistyczne podejście i bardzo wysoka funkcjonalność to cechy Estońskiego stylu. Piękna klasyczna sosna pokryta naturalnym lakierem, zaklęta w prostej formie cieszy oko i łatwo wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Opcja z wysuwanymi spod łóżka szufladami świetnie się sprawdzi wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na pościel lub ubrania. Nasi klienci często wykorzystują to rozwiązanie w pokojach dziecięcych, gdzie szuflady zapełniają zabawki, które standardowo wypełniają masowo półki. Świetny stosunek jakości do ceny powoduje, że łóżko sosnowe Tonja znajduje też wielu nabywców na Słowacji i w Niemczech.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Jaśmin sosna

1 357,72 zł 1 221,95 zł

Łóżko sosnowe Jaśmin to elegancja klasycznej sosny zaklęta w estetycznej i bardzo funkcjonalnej formie. Często podczas aranżacji sypialni zapominamy o miejscu do przechowywaniu pościeli, duże i pojemne szuflady pod łóżkiem pozwolą zapomnieć o tym problemie. Łagodne linie wykończenia doskonale pasują do każdego wnętrza.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Jaśmin Biel

1 543,90 zł 1 389,51 zł

BIAŁE ŁÓŻKO SOSNOWE JAŚMIN

– Szerokość zewnętrzna łóżka całkowita = szerokość materaca jaki wybrałeś + 20cm

– Długość zewnętrzna łóżka całkowita = długość materaca jaki wybrałeś+ 5cm

– Położenie listwy pod wkład (czyli do tego parametru dodajesz wysokość materaca, żeby zobaczyć jak wysoko będziesz „plecami nad ziemią”) – 34cm

– Wysokość szczytu od głowy (wysokość zagłowia od podłogi) – 71,5cm

– Wysokość szczytu od nóg – 61cm

– Wysunięcie szuflady z jednej strony – 48cm

– Grubość – 2cm

Uwaga: łóżko nie zawiera półek

(0/5)
 • -10%

Łóżko sosnowe Tartak Meble Torino

812,20 zł 730,98 zł

Łóżko sosnowe Torino – (z włoskiego Turyn) to stylowe połączenie solidnej sosny z wytrzymałą konstrukcją. Najpopularniejsze Polskie drewno stanowi serce klasycznego łóżka do sypialni. Produkowane w wielu rozmiarach, idealnie wpasowuje się w definicję mebla służącego do snu lub rekreacji w pozycji leżącej. Oparcie w górnej części chroni ścianę przed uszkodzeniem podczas użytkowania. Dostępne również w wersji białej, która świetnie pasuje do jasnych i nowoczesnych trendów w mieszkaniu.

(0/5)
 • -10%

Łóżko sosnowe Tartak Meble Torino Biel

942,28 zł 848,05 zł

Białe łóżko sosnowe Torino – (z włoskiego Turyn) to stylowe połączenie solidnej sosny z wytrzymałą konstrukcją. Najpopularniejsze Polskie drewno stanowi serce klasycznego łóżka do sypialni. Produkowane w wielu rozmiarach, idealnie wpasowuje się w definicję mebla służącego do snu lub rekreacji w pozycji leżącej. Oparcie w górnej części chroni ścianę przed uszkodzeniem podczas użytkowania.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Svenja sosna

747,97 zł 673,17 zł

Łóżko sosnowe Svenja to kwintesencja czystej mocy drewna. Prosta, zgrabna konstrukcja, doskonale wpisująca się w zróżnicowane style wnętrz od lat stanowi jeden z popularniejszych modeli firmy TARTAK-MEBLE.

(0/5)
 • -10%

Łóżko Tartak Meble Svenja biel

861,79 zł 775,61 zł

Białe łóżko sosnowe Svenja to propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie ponadczasowe piękno drewna połączone z nowoczesną formą, nadającą całej konstrukcji lekkości i nietuzinkowości. Z pomocą tego mebla wyczarowanie oryginalnej sypialni, w której zasypianie i budzenie się będzie przyjemnością, stanie się bardzo łatwe. Dzięki swojemu białemu kolorowi, nasza propozycja jest bardzo uniwersalna i sprawdzi się także w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie lekkość i wigor są szczególnie pożądane.

(0/5)
 • -10%